רישום קבלן רשום – מה זה אומר?

 

המשמעות של רישום קבלן רשום הוא שאנחנו נרשמים בפנקס הקבלנים של משרד העבודה כקבלנים מורשים.  למה כדאי לנו להירשם? כאשר נהיה רשומים כקבלנים מורשים נוכל לקבל יותר עבודות והתדמית המקצועית שלנו תהיה גבוה וחיובית הרבה יותר. אנשים בארץ מעדיפים לעבוד עם קבלנים מורשים כי הם אמינים ומקצועיים הרבה יותר מאשר קבלנים שלא קיבלו הסמכה רשמית של המדינה.

קבלת רישיון קבלן מורשה יסייע לנו להיות אנשי מקצוע שהלקוחות לוקחים אותם יותר ברצינות. כאשר אנחנו רוצים שהלקוחות שלנו ייקחו אותנו ברצינות אנחנו צריכים להשקיע בהכשרה המקצועית שלנו וביצירת תדמית מקצועית לעצמנו. רישיון לעבוד כקבלן באופן מקצועי ומורשה ממשרד העבודה שווה הרבה מאוד לא רק מבחינה חוקית, רשמית ותדמיתית אלא גם מבחינה כספית. ככל שנהיה מקצועיים יותר כך תהיה לנו יותר עבודה ונוכל לפרנס את עצמנו ואת המשפחה שלנו ביתר קלות וכבוד.

רישום קבלן רשום – יתרונות חוקיים

רישום קבלן שיפוצים הוא בעל יתרונות חוקיים רבים. כאשר אנחנו רשומים כקבלן מורשה יכול להיות לנו קל יותר לקבל ביטוח לנו ולעובדים שלנו. כאשר יש לנו ביטוח לעובדים שלנו ולעבודות שלנו אנחנו יכולים להיות רגועים יותר מול הלקוחות שלנו ובזמן ביצוע העבודות השונות שלנו. ביטוח זה חשוב מאוד והוא יכול לאפשר לנו להיות מוגנים מתביעות משפטיות ומתאונות עבודה מבחינה משפטית.

רישום קבלן רשום – בעזרת עורך דין מומחה

רישום קבלן רשום יכול להיות תהליך קל יותר כאשר אנחנו נעזרים בעורך דין מומחה בשביל תהליך הרישום. עורך הדין יכול לסייע לנו למלא את הטפסים הרשמיים של משרד העבודה ולהסביר לנו באיזה תנאים אנחנו צריכים לעמוד מבחינה משפטית ומעשית בשביל להיות רשומים כקבלן מורשה. קבלן מורשה הוא קבלן שקל לו יותר למצוא עבודה וגם קל לו יותר לעשות ביטוח תאונות עבודה לו ולעובדים שלו.

רישום קבלן רשום – איך עושים זאת?

רישום קבלן רשום מתבצע במשרד העבודה. בשביל להיות רשומים כקבלן מורשה אנחנו צריכים לעמוד בתנאים של משרד העבודה כולל השתתפות בקורסים מקצועיים של משרד העבודה. לאחר שנעמוד בתנאי הלימוד והקורסים השונים ונעבור את המבחנים שלהם נוכל להיות רשומים כקבלנים מורשים. בשביל לקבל רישיון קבלן אנחנו צריכים לשלם דמי חבר כל שנה מחדש. הרישום עצמו יקנה לנו תעודה של קבלן מורשה וגם נהיה רשומים במשרד העבודה כקבלנים מורשים.

כדאי לנו להיות רשומים כקבלנים מורשים כי אז אנחנו יכולים להתפתח יותר מבחינה מקצועית. אם אנחנו רוצים שתמיד תהיה לנו הרבה עבודה אנחנו חייבים שתהיה לנו תעודה מקצועית. תעודה מקצועית כקבלן מורשה תסייע לנו להיות אנשים מקצוע מצליחים ואמינים הרבה יותר. יהיה לנו קל יותר לבטח את עצמנו ואת העסק והעובדים שלנו וגם יהיו לנו יותר הזדמנויות עבודה.

 

 

כל ההנאות בלגדל חיות מחמד

אין דבר יותר מהנה, מיוחד, מעשיר ומפנק מלגדל חיית מחמד ובוודאי כלב. אם אתם הורים לילדים קטנים, אזי שאין מתנה טובה יותר להביא להם מכלב

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ללא נייר: מדריך שלב אחר שלב למילוי טפסים מקוונים

עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר ארגונים מאמצים את העידן הדיגיטלי על ידי הצעת טפסים מקוונים למטרות שונות. בין אם מדובר במועמדות לעבודה, קבלה לבית הספר או אפילו הגשת מס, מילוי טפסים מקוונים הפך לנורמה. עם זאת, אנשים רבים עדיין נאבקים בתהליך, אינם בטוחים כיצד לנווט בנוף הדיגיטלי מבלי להדפיס את הטפסים. במדריך המקיף הזה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של מילוי טפסים מקוונים ללא צורך בנייר.