צביעת בית

 

צביעת בתים היא הרבה יותר מאשר פעולה או מקצוע, היא אומנות של ממש. ויש בכוחה להשפיע  באופן מהותי, מעבר לאסתטיקה והנראות של הבית, גם על התחושה המורגשת בבית ועל נעימות השהייה בו.

צביעת בית היא הפתרון המושלם עבור מי שמבקש לעשות שיפוץ בביתו, ומבלי להשקיע משאבים רבים וכסף רב. כך, יכול בעל-הבית לספק עבורו ועבור משפחתו תחושת חידוש בבית, מבלי לשפץ את הדירה כליל.

עלות צביעת בית פרטי

כשאנו אומרים שזהו הפתרון המושלם מאחר שאין צורך להוציא כספים רבים, אנו מתכוונים לכך. עבור כל מ"ר של בית, עלות הצביעה תהא 35 ₪ בלבד. באם ישנם תיקונים שיש לעשות למשל טיפול בסדקים, טיח או פגם אחר, המחיר יכול שיעלה עד 60 ₪ למ"ר בלבד. כמובן שמן המ"ר, יש להפחית שטח חלונות ודלתות. בחישוב מהיר, צביעת בית ממוצע ששטחו 150 מ"ר, ללא חלונות ודלתות, תעלה כ-5,000 ₪ בלבד באם נדרשת צביעה רגילה גרידא.

בענייני צביעה, מאחר שמדובר בחשיבות מאד גדולה עבור מקום משכננו, הוא הבית שלנו. אנו ממליצים להשקיע מכל הלב. כלומר, באם ישנו צורך בשיפוץ, לבצע צביעה כללית של הבית ולא של חדרים מספר. ההפרש הכספי אינו גבוה כלל, והתחושה הנוצרת לאחר הסיום היא כאין וכאפס לעומת צביעה חלקית. בסיום צביעת בית, התחושה היא תחושת חידוש, שלווה ורוגע. הצבע משרה תחושה של התחלה חדשה, ולצד זאת, גורם לנפש להרגיש שמשהו חדש נכנס פנימה ומחבק.

כל הצבעים בכל גווני הקשת

בצביעת בית כמו בצביעת בית, ישנן שיטות שונות של צביעה. כל שיטה והייחוד שלה, כל שיטה מתאימה לסגנון בתים אחר. וכל שיטה כוללת בתוכה שימוש בסוגי צבעים שונים, אשר הם אלו שמעניקים לה את הייחודיות הזו.

תחילה נציין את הצבעים הרגילים, הנקראים צבעי יסוד. חשוב לציין כי טרם הצביעה בצבעי יסוד, יש להשתמש בפריימר לפני צבע או שפכטל. צבעי יסוד מיועדים קודם כל לקשר את הצבע עם הקיר הנצבע. הפריימר גורם להפחתת ספיגה, מה שתורם לחיסכון רב בשימוש בכמות הצבע. ובאמצעות זאת, גם מונע היווצרותם של חיידקים ופטריות.

הצבעים המיוחדים יותר כוללים למשל, שימוש בצבעי אקריל. צבע אקריל הוא צבע מהיר התייבשות, הכולל פיגמנטים שעורבבו בתחליב רזין אקרילי. כאשר הוא מתייבש הוא הופך עמיד למים. זאת מאחר שהוא תוצר הלוואי מזיקוק נפט ומכך נובעות תכונותיו אליו. הצבע האקרילי עמיד באור, ומאד ונוח לשימוש. היתרונות הכי גדולים שלו הם עמידות מפני רטיבות, והעובדה כי אינו מדיף ריח. לכן, רבים מעדיפים אותם, שכן יש להם רגישות מסוימת לריח החזק של הצבע הרגיל.

ישנם גם צבעי לטקס וצבעים אפוקסים, אשר תכונתם העיקרית היא עמידות גבוהה וכתוצאה מכך אינם נשחקים. צבעי הלטקס מכסים באופן אחיד את פני השטח ושומרים על עמידותו. והצבעים האפוקסים משמשים לציפוי מתכות ומשטחים הדורשים צביעה אינטנסיבית.

הזמנת צבעי מהמרכז לצביעת דירות

כל ההנאות בלגדל חיות מחמד

אין דבר יותר מהנה, מיוחד, מעשיר ומפנק מלגדל חיית מחמד ובוודאי כלב. אם אתם הורים לילדים קטנים, אזי שאין מתנה טובה יותר להביא להם מכלב

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ללא נייר: מדריך שלב אחר שלב למילוי טפסים מקוונים

עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר ארגונים מאמצים את העידן הדיגיטלי על ידי הצעת טפסים מקוונים למטרות שונות. בין אם מדובר במועמדות לעבודה, קבלה לבית הספר או אפילו הגשת מס, מילוי טפסים מקוונים הפך לנורמה. עם זאת, אנשים רבים עדיין נאבקים בתהליך, אינם בטוחים כיצד לנווט בנוף הדיגיטלי מבלי להדפיס את הטפסים. במדריך המקיף הזה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של מילוי טפסים מקוונים ללא צורך בנייר.