צביעת בית

 

צביעת בתים היא הרבה יותר מאשר פעולה או מקצוע, היא אומנות של ממש. ויש בכוחה להשפיע  באופן מהותי, מעבר לאסתטיקה והנראות של הבית, גם על התחושה המורגשת בבית ועל נעימות השהייה בו.

צביעת בית היא הפתרון המושלם עבור מי שמבקש לעשות שיפוץ בביתו, ומבלי להשקיע משאבים רבים וכסף רב. כך, יכול בעל-הבית לספק עבורו ועבור משפחתו תחושת חידוש בבית, מבלי לשפץ את הדירה כליל.

עלות צביעת בית פרטי

כשאנו אומרים שזהו הפתרון המושלם מאחר שאין צורך להוציא כספים רבים, אנו מתכוונים לכך. עבור כל מ"ר של בית, עלות הצביעה תהא 35 ₪ בלבד. באם ישנם תיקונים שיש לעשות למשל טיפול בסדקים, טיח או פגם אחר, המחיר יכול שיעלה עד 60 ₪ למ"ר בלבד. כמובן שמן המ"ר, יש להפחית שטח חלונות ודלתות. בחישוב מהיר, צביעת בית ממוצע ששטחו 150 מ"ר, ללא חלונות ודלתות, תעלה כ-5,000 ₪ בלבד באם נדרשת צביעה רגילה גרידא.

בענייני צביעה, מאחר שמדובר בחשיבות מאד גדולה עבור מקום משכננו, הוא הבית שלנו. אנו ממליצים להשקיע מכל הלב. כלומר, באם ישנו צורך בשיפוץ, לבצע צביעה כללית של הבית ולא של חדרים מספר. ההפרש הכספי אינו גבוה כלל, והתחושה הנוצרת לאחר הסיום היא כאין וכאפס לעומת צביעה חלקית. בסיום צביעת בית, התחושה היא תחושת חידוש, שלווה ורוגע. הצבע משרה תחושה של התחלה חדשה, ולצד זאת, גורם לנפש להרגיש שמשהו חדש נכנס פנימה ומחבק.

כל הצבעים בכל גווני הקשת

בצביעת בית כמו בצביעת בית, ישנן שיטות שונות של צביעה. כל שיטה והייחוד שלה, כל שיטה מתאימה לסגנון בתים אחר. וכל שיטה כוללת בתוכה שימוש בסוגי צבעים שונים, אשר הם אלו שמעניקים לה את הייחודיות הזו.

תחילה נציין את הצבעים הרגילים, הנקראים צבעי יסוד. חשוב לציין כי טרם הצביעה בצבעי יסוד, יש להשתמש בפריימר לפני צבע או שפכטל. צבעי יסוד מיועדים קודם כל לקשר את הצבע עם הקיר הנצבע. הפריימר גורם להפחתת ספיגה, מה שתורם לחיסכון רב בשימוש בכמות הצבע. ובאמצעות זאת, גם מונע היווצרותם של חיידקים ופטריות.

הצבעים המיוחדים יותר כוללים למשל, שימוש בצבעי אקריל. צבע אקריל הוא צבע מהיר התייבשות, הכולל פיגמנטים שעורבבו בתחליב רזין אקרילי. כאשר הוא מתייבש הוא הופך עמיד למים. זאת מאחר שהוא תוצר הלוואי מזיקוק נפט ומכך נובעות תכונותיו אליו. הצבע האקרילי עמיד באור, ומאד ונוח לשימוש. היתרונות הכי גדולים שלו הם עמידות מפני רטיבות, והעובדה כי אינו מדיף ריח. לכן, רבים מעדיפים אותם, שכן יש להם רגישות מסוימת לריח החזק של הצבע הרגיל.

ישנם גם צבעי לטקס וצבעים אפוקסים, אשר תכונתם העיקרית היא עמידות גבוהה וכתוצאה מכך אינם נשחקים. צבעי הלטקס מכסים באופן אחיד את פני השטח ושומרים על עמידותו. והצבעים האפוקסים משמשים לציפוי מתכות ומשטחים הדורשים צביעה אינטנסיבית.

הזמנת צבעי מהמרכז לצביעת דירות

פריקת כתף

ספורט אתגרי שיעלו לך את הדופק

עם השנים, יותר ויותר ישראלים בוחרים לבצע פעילות של ספורט אתגרי, בין אם זה בישראל ובין אם זה במקומות אחרים בעולם. החשיפה לפעילויות ספורט אתגרי עולה, ההיצע גדל והאפשרויות הופכות להיות יותר ויותר זמינות ומעניינות. לכן זה לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים לבצע פעילויות כאלו. 

רפואת שיניים בישראל: התקדמות ואתגרים

ניווט בנוף המורכב של מערכת רפואת השיניים בישראל חושף מודל שירותי בריאות המשלב באופן מורכב פיקוח ממשלתי עם יוזמה פרטית על מנת להציע שירותי שיניים מקיפים. המערכת, הידועה באימוץ טכנולוגי מתקדם וצוותים מקצועיים מיומנים, מספקת מגוון רחב של טיפולי שיניים המכוסים בסל הבריאות הממלכתי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חרדה

מתמודדים עם חרדה: טיפים מעשיים להקלה על התסמינים

חרדה – רק קריאת המילה יכולה לעורר את הרפרוף המוכר של הלב או לחץ בחזה. זהו בן לוויה שרבים מאיתנו היו רוצים שנוכל לבטל אותו, ובכל זאת הוא נמשך, שזור במרקם חיי היומיום שלנו. בין אם זו האחיזה המתהדקת כשאתם גוללים במיילים שלכם, חוסר המנוחה שמטיל עליכם צל במהלך היום, או השינה שחומקת מכם בלילה, לחרדה יש דרך לגרום לנוכחותה להיות מורגשת. בתוך מערבולת הדאגות הזו, דמיינו שאתם מוצאים נווה מדבר של רוגע, ערכת כלים המותאמת להרגעת מחשבותיכם המתרוצצות. בעולם שלעתים קרובות מרגיש כאילו הוא מסתובב מהר מדי, גילוי צעדים מעשיים ומעשיים למיתון החרדה דומה למציאת מצפן בסערה. זה ללמוד לנווט דרך המערבולת בחן וחוסן.

הסכם גירושין

החשיבות של הסכם גירושין: מה שאתה צריך לדעת

כאשר עוברים גירושין, הסכם גירושין הוא מסמך משפטי מחייב המתווה את תנאי הפירוד. הסכם זה מכסה היבטים חשובים כגון משמורת ילדים, חלוקת נכסים ומזונות בני זוג. חיוני לקיים הסכם גירושין כדי להבטיח ששני הצדדים ברורים לגבי זכויותיהם וחובותיהם.

המדריך המלא לצנרת תעשייתית: הבנת סוגים ושימושים לבחירה נבונה

צנרת תעשייתית ממלאת תפקיד מכריע בתעשיות רבות, ומספקת דרך אמינה ויעילה להובלת נוזלים, גזים ואפילו מוצקים. הבנת הסוגים השונים של הצנרת התעשייתית והשימושים הספציפיים שלהם חיונית לקבלת החלטות מושכלות בכל הנוגע לבחירת מערכת הצנרת המתאימה לצרכים שלך. במדריך מקיף זה, נחקור את הסוגים השונים של צנרת תעשייתית ונעמיק ביישומים שלהם, ונעזור לך לבחור נבון עבור הדרישות הספציפיות שלך.