עבודות סנפלינג

 

לאורך דורות, עבודות בגובה, למשל עבודה על קירותיהם של בניינים גבוהים, התבצע ע"י מנופאים, או פיגומים שנתלו על גג הבניין, קירותיו או מן הקרקע. וכך, ע"י רפסודה התלויה באמצעות מנוף וכבלים, הנעה מעלה ומטה בהתאם לצורך, נעשו עבודות הגובה. בחיפוש אחר אופציה יעילה יותר, בטוחה יותר ואמינה יותר, ספורט האקסטרים נתן אותותיו גם בעבודות הגובה, וכך עבודות סנפלינג הפכו לפתרון מספר אחת בעבודה על גורדי שחקים.

האתגר המרכזי בעבודות סנפלינג הוא אתגר הסיכון והאומץ. מאחר שבעבר, עבודות אלו התבצעו באמצעות פיגומים ורפסודות התלויות באוויר, היו העובדים מודעים לכך שעליהם להיות אמיצים מספיק ושיש בהן סיכון קל.

מהן עבודות סנפלינג- ירידה לצורך עליה

למי שאיננו מכיר או טרם התוודע, הסנפלינג, ממשפחת הספורט אתגרי, הוא עיגון חבלי גומי גדולים וחזקים מאד, מקצה הר או צוק. וכך, באמצעות גלישה איטית, ניתן להגיע עד לקרקע. כמו בכל דבר, על מנת להיות מיומן ומקצועי בספורט אתגרי, יש ללמוד את התחום מן השורש, להתנסות ולרכוש ניסיון בטכניקה ובטיפוס עצמו.

וכך, עמלו חשבו מומחים בתחום כיצד הם יכולים לקחת את האהבה שלהם קדימה ולפתח אותה למשהו שגם יוכל להניב עבורם פירות עמל, וייצר משהו חדש יש מאין. כך, העלו על תורן את הסנפלינג כפתרון עבור עבודות פיזיות המבוצעות על גבי גורדי שחקים.

או אז, קידמו מקצועני ספורט אתגרי ככלל וסנפלינג בפרט את ענף עבודות הגובה. וכיום ישנו ציוד סנפלינג מיוחד המותאם לעבודות גובה. הציוד מותאם לרמת הבטיחות הנדרשת לעובדים על גורדי שחקים כך שירגישו מוגנים ככל האפשר, מפאת הסכנות הטמונות בכך.

מגוון עבודות סנפלינג באמתחתנו

עבודות על גורדי שחקים וגובה אשר לקחו את אופציית הסנפלינג כהתייעלות במקום פיגומים ורפסודות תלויות בגובה הן למשל עבודת צביעה בגובה עם חברת ROPE, איטום בגובה, שיקום מבנים, עבודות חיזוק קרקע ועבודות שיפוץ למיניהן.

צביעת גובה, לדוגמה, מתבצעת בבניינים ישנים משנות ה-80-90 של המאה ה-20, במטרה לשמור על האסתיקה ועל תחזוקתם. יש לבצע בהם מפעם לפעם צביעה על מנת לחדש את הטיח, ולבצע תיקוני צבע בבטון ובברזל. השימוש בסנפלינג אשר מחזיק את הצבעים בעת עבודתם, כמו גם התקנת רשת יונים מאפשר עבודה יעילה יותר, מהירה יותר ובעלויות הרבה יותר נמוכות.

באשר לביצוע עבודות איטום בגובה, מדובר בפרויקטים שמטרתם שיקום איטומם של מבנים בגובה. עבודות האיטום בגובה מתבצעות בחלונות, מרפסות או גגות בניינים. וכך, באמצעות ציוד סנפלינג המחזיק את העובדים ומבטח אותם, יכולים הם לבצע את העבודה בקלות יתרה ומבלי צורך בציוד גדול, מסובך או מסוכן.

שיקום מבנים הוא תחום עבודת גובה נוספת אשר מתאפשר באמצעות סנפלינג. מדובר בפעולות שיקום על מיני סוגים כמו שיקום ברזל, שיקום בטון, איטום סדקי עומק, תיקון חורים, שיקום וחיפוי. בפרויקטים הקלילים יותר של תחום זה, אלו שאינם דורשים ציוד כבד, ניתן בקלות לאפשרן ע"י עבודות סנפלינג אשר יספקו את המענה המדויק לכך.

עבודות אלו ועוד יכולות להתאפשר ביעילות יתרה, מהירות והתייעלות כאשר הן מבוצעות באמצעות עבודות סנפלינג. ניתן לאמר שהתחום מתרחב כל הזמן והיד עוד נטויה. באמצעות שיטת הסנפלינג המותאם לעבודה, ניתן לחזק את מרבית עבודות הגובה, ולייתר את הסיכונים או החסרונות שבעבודה באמצעות פיגומים או רפסודות בגובה.

צביעת דירה באילת

תפקידו של קבלן שיפוץ מבנים

קבלני שיפוץ מבנים הם סוג של קבלן המתמחה בשיפוץ מבנים. בדרך כלל הם עובדים עבור יזמים, בעלי נכסים וחברות בנייה אחרות. ענף הבנייה פורח, ויותר

לחיות רחוק מהרעש

נמאס לכם לחיות בהמולה של העיר? חשוב שתדעו כי יש אפשרות לבחור חיים קצת שונים. לחיות רחוק מהרעש זה לא בהכרח אומר שאתם צריכים לוותר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תפקידו של קבלן שיפוץ מבנים

קבלני שיפוץ מבנים הם סוג של קבלן המתמחה בשיפוץ מבנים. בדרך כלל הם עובדים עבור יזמים, בעלי נכסים וחברות בנייה אחרות. ענף הבנייה פורח, ויותר

לחיות רחוק מהרעש

נמאס לכם לחיות בהמולה של העיר? חשוב שתדעו כי יש אפשרות לבחור חיים קצת שונים. לחיות רחוק מהרעש זה לא בהכרח אומר שאתם צריכים לוותר