מחירון שליחויות

 

אנשים וחברות רבות זקוקים למשלוחים, על מנת לנהל את העסק בלבד או לקבל מסמכים דחופים, בצורה יעילה. ניתן לראות, שהאמצעים המקובלים לשליחת חבילות או מסמכים אינה מתאימים לעסק או אדם פרטי, אשר מעוניין לשלוח חבילות, שיגיעו ליעדן, מבלי להתעסק במשלוח.

מומחים רבים טוענים כי ההצלחה של עסק תלויה באיכות ומהירות הגעת המוצר ללקוח, ולכן ניתן לראות גם עסקים קטנים, הרוצים להצליח נעזרים בחברת שליחויות איכותית.

דבר זה גורם לעסק לתת שירות באיכות גבוהה ביותר, על פני המתחרים, לכן על בעלי עסקים ואנשים פרטיים לדעת את המחירון של חברת השליחויות, על מנת להבין את עלות המשלוחים השונים?

במאמר זה נברר על מחירון שליחויות, מה הוא כולל? ואיך נקבעים המחירים בסופו שלל דבר?


מחירון שליחויות

מחירון שליחויות הוא מסמך שיש לכל חברת שליחויות בהם היא קובעת את הטווחים השונים למחירים השונים, שעל כל עלות משלוח, והמחירון מתחלק כך:

במחירון מוצגות ארבעה סוגי שליחויות שונות:

שליחויות מהיום להיום שליחות עירונית, שליחויות מהיום להיום בינעירונית, שליחויות דחופות כאשר ניתן להבדיל בין מחיר שליחות דחופה בזמן של שעתיים לבין שליחות דחופה בזמן של שעה וחצי, מסירות משפטיות עם הבדל במחיר במרחק של 30 ק"מ, וממרחק של יותר מ30 ק"מ, ושליחויות משפטיות בתוך העיר מעל 30 ק"מ ועד 30 ק"מ.


הסבר על כל סוג משלוח
:

  • שליחויות מהיום להיום

זוהי שליחות, המאפשרת שליחת חבילה, שלא משנה גודלה וכמות המכתבים, וכך הם יגיעו לנמען, במהלך היום, ובין המוצרים שניתן לשלוח נמצאים מתנות, כלי נגינה, מחשבים, משקפיים, טלפון נייד, ועוד.

 

  • שליחויות דחופות

מדובר על מוצרים, שנשכחו, וחייבים אותם בדחיפות כמו פלאפון או מפתח שנשכחו, כאשר זמן המסירה הינו עד שעתים

  • מסירה משפטית

מדובר על מסירה של מסמכים שונים ללקוחות, שכן מדובר בעיקר על עורכי דין, בעלי דין, ומשרדים ממשלתיים. מסמכים שונים, כמו חוזים לחתימה, חוות דעת רפואית, דיווח מס, ועוד סוגים אחרים

שליחות משפטית זוהי שליחות שבו השליח מגיע אל משרדי ממשלה עם מסמכים שונים, על מנת להחתים או למסור אותם, כמו: שליחות לבית משפט, רישום מקרקעין,  המחיר כולל גם שעה המתנה.


כמה זה עולה לנו?

לאחר ההסבר החשוב הנ"ל, יש להציג את כל סוגי השליחויות, והמחירים המקובלים ניתן לראות כי המחירים משתנים מחברה לחברה.

שליחות מהיום להיום שליחות עירונית

  • שליחות עירונית של מכתב או חבילה קטנה בתוך העיר יעלה בין 80-200 שקלים.
  • שליחות בין עירונית רחוקה של חבילה קטנה או מכתב יעלה 150-300.
  • שליחות בין עירונית של חבילה גדולה עד מרחק של 30 ק"מ יעלה 150-350, ויותר מ30 ק"מ יעלה: 350-600 שקלים.
  • שליחות בין עירונית מהיום למחר תעלה 100-200.
  • שליחות דחופה תוך שעתיים 100-150, ותוך שעה 150-300.

מסירה משפטית אישית עד 30 ק"מ תעלה 100-200 שקלים, ומעל 100 ק"מ תעלה250 450.

בתוך העיר 60-150

עד 30 140-250

עד 100 250-450

פריקת כתף

ספורט אתגרי שיעלו לך את הדופק

עם השנים, יותר ויותר ישראלים בוחרים לבצע פעילות של ספורט אתגרי, בין אם זה בישראל ובין אם זה במקומות אחרים בעולם. החשיפה לפעילויות ספורט אתגרי עולה, ההיצע גדל והאפשרויות הופכות להיות יותר ויותר זמינות ומעניינות. לכן זה לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים לבצע פעילויות כאלו. 

רפואת שיניים בישראל: התקדמות ואתגרים

ניווט בנוף המורכב של מערכת רפואת השיניים בישראל חושף מודל שירותי בריאות המשלב באופן מורכב פיקוח ממשלתי עם יוזמה פרטית על מנת להציע שירותי שיניים מקיפים. המערכת, הידועה באימוץ טכנולוגי מתקדם וצוותים מקצועיים מיומנים, מספקת מגוון רחב של טיפולי שיניים המכוסים בסל הבריאות הממלכתי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חרדה

מתמודדים עם חרדה: טיפים מעשיים להקלה על התסמינים

חרדה – רק קריאת המילה יכולה לעורר את הרפרוף המוכר של הלב או לחץ בחזה. זהו בן לוויה שרבים מאיתנו היו רוצים שנוכל לבטל אותו, ובכל זאת הוא נמשך, שזור במרקם חיי היומיום שלנו. בין אם זו האחיזה המתהדקת כשאתם גוללים במיילים שלכם, חוסר המנוחה שמטיל עליכם צל במהלך היום, או השינה שחומקת מכם בלילה, לחרדה יש דרך לגרום לנוכחותה להיות מורגשת. בתוך מערבולת הדאגות הזו, דמיינו שאתם מוצאים נווה מדבר של רוגע, ערכת כלים המותאמת להרגעת מחשבותיכם המתרוצצות. בעולם שלעתים קרובות מרגיש כאילו הוא מסתובב מהר מדי, גילוי צעדים מעשיים ומעשיים למיתון החרדה דומה למציאת מצפן בסערה. זה ללמוד לנווט דרך המערבולת בחן וחוסן.

הסכם גירושין

החשיבות של הסכם גירושין: מה שאתה צריך לדעת

כאשר עוברים גירושין, הסכם גירושין הוא מסמך משפטי מחייב המתווה את תנאי הפירוד. הסכם זה מכסה היבטים חשובים כגון משמורת ילדים, חלוקת נכסים ומזונות בני זוג. חיוני לקיים הסכם גירושין כדי להבטיח ששני הצדדים ברורים לגבי זכויותיהם וחובותיהם.

המדריך המלא לצנרת תעשייתית: הבנת סוגים ושימושים לבחירה נבונה

צנרת תעשייתית ממלאת תפקיד מכריע בתעשיות רבות, ומספקת דרך אמינה ויעילה להובלת נוזלים, גזים ואפילו מוצקים. הבנת הסוגים השונים של הצנרת התעשייתית והשימושים הספציפיים שלהם חיונית לקבלת החלטות מושכלות בכל הנוגע לבחירת מערכת הצנרת המתאימה לצרכים שלך. במדריך מקיף זה, נחקור את הסוגים השונים של צנרת תעשייתית ונעמיק ביישומים שלהם, ונעזור לך לבחור נבון עבור הדרישות הספציפיות שלך.