מחירון שליחויות

 

אנשים וחברות רבות זקוקים למשלוחים, על מנת לנהל את העסק בלבד או לקבל מסמכים דחופים, בצורה יעילה. ניתן לראות, שהאמצעים המקובלים לשליחת חבילות או מסמכים אינה מתאימים לעסק או אדם פרטי, אשר מעוניין לשלוח חבילות, שיגיעו ליעדן, מבלי להתעסק במשלוח.

מומחים רבים טוענים כי ההצלחה של עסק תלויה באיכות ומהירות הגעת המוצר ללקוח, ולכן ניתן לראות גם עסקים קטנים, הרוצים להצליח נעזרים בחברת שליחויות איכותית.

דבר זה גורם לעסק לתת שירות באיכות גבוהה ביותר, על פני המתחרים, לכן על בעלי עסקים ואנשים פרטיים לדעת את המחירון של חברת השליחויות, על מנת להבין את עלות המשלוחים השונים?

במאמר זה נברר על מחירון שליחויות, מה הוא כולל? ואיך נקבעים המחירים בסופו שלל דבר?


מחירון שליחויות

מחירון שליחויות הוא מסמך שיש לכל חברת שליחויות בהם היא קובעת את הטווחים השונים למחירים השונים, שעל כל עלות משלוח, והמחירון מתחלק כך:

במחירון מוצגות ארבעה סוגי שליחויות שונות:

שליחויות מהיום להיום שליחות עירונית, שליחויות מהיום להיום בינעירונית, שליחויות דחופות כאשר ניתן להבדיל בין מחיר שליחות דחופה בזמן של שעתיים לבין שליחות דחופה בזמן של שעה וחצי, מסירות משפטיות עם הבדל במחיר במרחק של 30 ק"מ, וממרחק של יותר מ30 ק"מ, ושליחויות משפטיות בתוך העיר מעל 30 ק"מ ועד 30 ק"מ.


הסבר על כל סוג משלוח
:

  • שליחויות מהיום להיום

זוהי שליחות, המאפשרת שליחת חבילה, שלא משנה גודלה וכמות המכתבים, וכך הם יגיעו לנמען, במהלך היום, ובין המוצרים שניתן לשלוח נמצאים מתנות, כלי נגינה, מחשבים, משקפיים, טלפון נייד, ועוד.

 

  • שליחויות דחופות

מדובר על מוצרים, שנשכחו, וחייבים אותם בדחיפות כמו פלאפון או מפתח שנשכחו, כאשר זמן המסירה הינו עד שעתים

  • מסירה משפטית

מדובר על מסירה של מסמכים שונים ללקוחות, שכן מדובר בעיקר על עורכי דין, בעלי דין, ומשרדים ממשלתיים. מסמכים שונים, כמו חוזים לחתימה, חוות דעת רפואית, דיווח מס, ועוד סוגים אחרים

שליחות משפטית זוהי שליחות שבו השליח מגיע אל משרדי ממשלה עם מסמכים שונים, על מנת להחתים או למסור אותם, כמו: שליחות לבית משפט, רישום מקרקעין,  המחיר כולל גם שעה המתנה.


כמה זה עולה לנו?

לאחר ההסבר החשוב הנ"ל, יש להציג את כל סוגי השליחויות, והמחירים המקובלים ניתן לראות כי המחירים משתנים מחברה לחברה.

שליחות מהיום להיום שליחות עירונית

  • שליחות עירונית של מכתב או חבילה קטנה בתוך העיר יעלה בין 80-200 שקלים.
  • שליחות בין עירונית רחוקה של חבילה קטנה או מכתב יעלה 150-300.
  • שליחות בין עירונית של חבילה גדולה עד מרחק של 30 ק"מ יעלה 150-350, ויותר מ30 ק"מ יעלה: 350-600 שקלים.
  • שליחות בין עירונית מהיום למחר תעלה 100-200.
  • שליחות דחופה תוך שעתיים 100-150, ותוך שעה 150-300.

מסירה משפטית אישית עד 30 ק"מ תעלה 100-200 שקלים, ומעל 100 ק"מ תעלה250 450.

בתוך העיר 60-150

עד 30 140-250

עד 100 250-450

כל ההנאות בלגדל חיות מחמד

אין דבר יותר מהנה, מיוחד, מעשיר ומפנק מלגדל חיית מחמד ובוודאי כלב. אם אתם הורים לילדים קטנים, אזי שאין מתנה טובה יותר להביא להם מכלב

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ללא נייר: מדריך שלב אחר שלב למילוי טפסים מקוונים

עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר ארגונים מאמצים את העידן הדיגיטלי על ידי הצעת טפסים מקוונים למטרות שונות. בין אם מדובר במועמדות לעבודה, קבלה לבית הספר או אפילו הגשת מס, מילוי טפסים מקוונים הפך לנורמה. עם זאת, אנשים רבים עדיין נאבקים בתהליך, אינם בטוחים כיצד לנווט בנוף הדיגיטלי מבלי להדפיס את הטפסים. במדריך המקיף הזה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של מילוי טפסים מקוונים ללא צורך בנייר.