מחירון שליחויות

 

אנשים וחברות רבות זקוקים למשלוחים, על מנת לנהל את העסק בלבד או לקבל מסמכים דחופים, בצורה יעילה. ניתן לראות, שהאמצעים המקובלים לשליחת חבילות או מסמכים אינה מתאימים לעסק או אדם פרטי, אשר מעוניין לשלוח חבילות, שיגיעו ליעדן, מבלי להתעסק במשלוח.

מומחים רבים טוענים כי ההצלחה של עסק תלויה באיכות ומהירות הגעת המוצר ללקוח, ולכן ניתן לראות גם עסקים קטנים, הרוצים להצליח נעזרים בחברת שליחויות איכותית.

דבר זה גורם לעסק לתת שירות באיכות גבוהה ביותר, על פני המתחרים, לכן על בעלי עסקים ואנשים פרטיים לדעת את המחירון של חברת השליחויות, על מנת להבין את עלות המשלוחים השונים?

במאמר זה נברר על מחירון שליחויות, מה הוא כולל? ואיך נקבעים המחירים בסופו שלל דבר?


מחירון שליחויות

מחירון שליחויות הוא מסמך שיש לכל חברת שליחויות בהם היא קובעת את הטווחים השונים למחירים השונים, שעל כל עלות משלוח, והמחירון מתחלק כך:

במחירון מוצגות ארבעה סוגי שליחויות שונות:

שליחויות מהיום להיום שליחות עירונית, שליחויות מהיום להיום בינעירונית, שליחויות דחופות כאשר ניתן להבדיל בין מחיר שליחות דחופה בזמן של שעתיים לבין שליחות דחופה בזמן של שעה וחצי, מסירות משפטיות עם הבדל במחיר במרחק של 30 ק"מ, וממרחק של יותר מ30 ק"מ, ושליחויות משפטיות בתוך העיר מעל 30 ק"מ ועד 30 ק"מ.


הסבר על כל סוג משלוח
:

  • שליחויות מהיום להיום

זוהי שליחות, המאפשרת שליחת חבילה, שלא משנה גודלה וכמות המכתבים, וכך הם יגיעו לנמען, במהלך היום, ובין המוצרים שניתן לשלוח נמצאים מתנות, כלי נגינה, מחשבים, משקפיים, טלפון נייד, ועוד.

 

  • שליחויות דחופות

מדובר על מוצרים, שנשכחו, וחייבים אותם בדחיפות כמו פלאפון או מפתח שנשכחו, כאשר זמן המסירה הינו עד שעתים

  • מסירה משפטית

מדובר על מסירה של מסמכים שונים ללקוחות, שכן מדובר בעיקר על עורכי דין, בעלי דין, ומשרדים ממשלתיים. מסמכים שונים, כמו חוזים לחתימה, חוות דעת רפואית, דיווח מס, ועוד סוגים אחרים

שליחות משפטית זוהי שליחות שבו השליח מגיע אל משרדי ממשלה עם מסמכים שונים, על מנת להחתים או למסור אותם, כמו: שליחות לבית משפט, רישום מקרקעין,  המחיר כולל גם שעה המתנה.


כמה זה עולה לנו?

לאחר ההסבר החשוב הנ"ל, יש להציג את כל סוגי השליחויות, והמחירים המקובלים ניתן לראות כי המחירים משתנים מחברה לחברה.

שליחות מהיום להיום שליחות עירונית

  • שליחות עירונית של מכתב או חבילה קטנה בתוך העיר יעלה בין 80-200 שקלים.
  • שליחות בין עירונית רחוקה של חבילה קטנה או מכתב יעלה 150-300.
  • שליחות בין עירונית של חבילה גדולה עד מרחק של 30 ק"מ יעלה 150-350, ויותר מ30 ק"מ יעלה: 350-600 שקלים.
  • שליחות בין עירונית מהיום למחר תעלה 100-200.
  • שליחות דחופה תוך שעתיים 100-150, ותוך שעה 150-300.

מסירה משפטית אישית עד 30 ק"מ תעלה 100-200 שקלים, ומעל 100 ק"מ תעלה250 450.

בתוך העיר 60-150

עד 30 140-250

עד 100 250-450

הסכם גירושין

החשיבות של הסכם גירושין: מה שאתה צריך לדעת

כאשר עוברים גירושין, הסכם גירושין הוא מסמך משפטי מחייב המתווה את תנאי הפירוד. הסכם זה מכסה היבטים חשובים כגון משמורת ילדים, חלוקת נכסים ומזונות בני זוג. חיוני לקיים הסכם גירושין כדי להבטיח ששני הצדדים ברורים לגבי זכויותיהם וחובותיהם.

המדריך המלא לצנרת תעשייתית: הבנת סוגים ושימושים לבחירה נבונה

צנרת תעשייתית ממלאת תפקיד מכריע בתעשיות רבות, ומספקת דרך אמינה ויעילה להובלת נוזלים, גזים ואפילו מוצקים. הבנת הסוגים השונים של הצנרת התעשייתית והשימושים הספציפיים שלהם חיונית לקבלת החלטות מושכלות בכל הנוגע לבחירת מערכת הצנרת המתאימה לצרכים שלך. במדריך מקיף זה, נחקור את הסוגים השונים של צנרת תעשייתית ונעמיק ביישומים שלהם, ונעזור לך לבחור נבון עבור הדרישות הספציפיות שלך.

איפור

שליטה בטכניקות איפור: כיצד לכסות פגמים ולהסתיר אי-סדירות בעור

פגמים ואי-סדירות בעור יכולים להיות מקור משמעותי לחוסר ביטחון עבור אנשים רבים. הם יכולים לנוע מאקנה וצלקות ועד כתמים אדומים, חבורות ואפילו קמטים. עם זאת, עם טכניקות האיפור הנכונות, ניתן לכסות ולהסתיר ביעילות את הפגמים הללו, מה שעוזר לך להרגיש יותר בטוח ונוח בעורך. מאמר זה ידון בשיטות שונות להשגת עור ללא רבב, כולל שימוש בבסיס ובפריימר לאי-סדירות בגוון ובמרקם, טכניקות הסתרה ממוקדות לאקנה וצלקות, תיקוני צבע לכתמים אדומים וחבורות, שימוש נבון בקונסילר ומייק אפ לעיגולים כהים, כמו גם קונטור והארה להסוואת קמטים וקמטוטי הבעה. בנוסף, נדגיש את היתרונות של לימוד טכניקות איפור אלו לשימוש יומיומי, מה שיעצים אנשים להרגיש בטוחים יותר במראה שלהם.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מיטות קומותיים לבתים מודרניים כפתרון לחיסכון במקום

מיטות קומותיים עברו דרך ארוכה מלהיות חוסכות מקום פונקציונליות בלבד ועד להיותן רהיטים מסוגננים ואופנתיים שיכולים לשנות כל חדר. בין אם יש לכם מקום מוגבל או שאתם רוצים ליצור אווירה כיפית ושובבה, מיטות קומותיים הן בחירה מצוינת עבור בתים מודרניים. במאמר זה, נחקור את 10 העיצובים האופנתיים של מיטות קומותיים שעושים כיום גלים בעולם עיצוב הפנים.