חברת ניקיון דירות, ריסוס נגד פשפשים והרחקת יונים

 

יש לא מעט דברים נדרשים בתחזוקה השוטפת או למניעת דברים מטרידים בבית שלכם.

בדרך כלל אלו דברים שחייב לעשות אותם אבל אין כל כך כוח או זמן לעשות אותם ולכן יש חברות המציעות לכם שירותים כאלו לבית שלכם בזמינות גבוהה ומידית.

ניקיון דירות

ניתן להזמין מנקה לדירה שלכם באופן עצמאי וישיר מול המנקה או להזמין מול חברת ניקיון דירות.

ישנן לא מעט חברות ניקיון דירות הנותנות מענה לניקיון הדירה שלכם באופן שוטף או לפני מעבר דירה.

החברות יבצעו עבורכם ניקיון יסודי בדירה שלכם ויחסכו לכם לא מעט זמן ואנרגיה, כאשר כל ההתנהלות שלכם נעשית בצורה ברורה ומסודרת מול חברת הניקיון.

מומלץ מאוד להזמין חברת ניקיון דירות במידה ואתם עוברים לבית חדש ויש בו מלא אבק מהבניה או לבית שקיים בו פסולת שזקוקה לפינוי.

את רוב החברות ניתן להזמין גם לדירות מאוד ישנות או דירות שעברו נזק (כמו שריפות, הצפות וכדו׳) על מנת שינקו כמה שאפשר ולעיתים אף יוכלו לתקן או להזמין איש מקצוע מתאים מטעמם לביצוע התיקונים הנדרשים.

הזמנת חברת ניקיון דירות אומנם תעלה לכם יותר מקניית חומרי ניקוי וניקיון הדירה ללא עזרה אבל הדבר ייקח לכם זמן רב ופעמים רבות יהיה פחות נקי באופן משמעותי מאשר אם תזמינו שירותים של חברת ניקיון.

מזיקים המופיעים בבית שלכם

פשפשים הם חרקים קטנים שיכולים להיות בבית או בגינה שלכם והם יכולים לגרום לאי נעימות ואפילו לגרום לגירודים בהרבה מאוד מקרים.

קשה להבדיל בין פשפשים לבין חרקים אחרים או כאלו שלא מזיקים  והם מתרבים מהר מאוד ופוגעים באיכות החיים.

הפשפשים מגיעים גם בחורף וגם בקיץ ולא מושפעים משינויים של מזג האוויר ולכן מומלץ וכדאי להזמין איש מקצוע לביצוע של הדברת וריסוס נגד פשפשים.

ריסוס נגד פשפשים

ניתן לקנות חומר מתאים לריסוס נגד פשפשים ולבצע את הריסוס באופן עצמי בביתכם אולם מאחר ולרוב מדובר בחומרים לא נעימים ולעיתים אף מזיקים לבריאות מומלץ לפנות לאיש מקצוע שיבצע את הריסוס כמו שצריך.

ריסוס נגד פשפשים מתבצע גם בבית וגם בשטחי החוץ של הבית (בכניסה לבית, בגינה או במרפסת וכדו').

מומלץ לפני הריסוס לשאוב את כל המקומות והדברים שנגועים בפשפשים בבית (כמן המיטות, הספות וכדו') ולכבס את כל הדברים שהיו נגועים בפשפשים בטמפרטורה גבוהה מאוד ורק לאחר מכן לבצע את הריסוס בבית.

בדרך כלל בתוך הבית המדביר לא יעשה ריסוס נגד פשפשים של 'הדברה ירוקה' שזוהי הדברה בריאה יותר, מאחר והיא חזקה פחות מהדברה רגילה. אולם בגינות וכדו' בדרך כלל כן יהיה אפשר לעשות הדבקה ירוקה- שבריאה יותר ולא תזיק לצמחים וכדו' שנמצאים גם הם בחוץ.

חשוב לבצע ריסוס נגד פשפשים כמה שיותר מהר, עוד לפני שהם מתרבים.

הרחקת יונים

דבר נוסף העלול להגיע לביתכם ולהטריד אתכם הם יונים שלעיתים מגיעים והורסים דברים או מלכלכים בכל מקום.

ניתן לבצע הרחקת יונים בכל מיני דרכים , כאשר הדרך הראשונה היא להציב דוקרנים להרחקת יונים, הדוקרנים לא יהיו נוחים ליונה והיא תפסיק להגיע ולקנן אצלכם. זה במידה שהיונה עדין לא התחילה לקן אצלכם אבל במידה והיא התחילה לקנן ברוב הסיכויים- שזה לא ימנע ממנה להישאר.

דרך נוספת להרחקת יונים היא להציב רשת שתמנע את כניסת היונים- אבל היא מתאימה רק לחללים שניתן להציב בהם רשת.

ישנה אופציה גם של הרחקת יונים אלקטרונית, הרחקה זו נעשית באמצעות מעשיר אלקטרוני מפריע על היונים ולרוב לא מפריע לאדם.

ישנה אפשרות להזמין איש מקצוע בתחום שיבצע הדברה להרחקת יונים שברוב המקרים תהיה היעילה ביותר מבין האופציות להרחקת היונים.

תזונת כלבים ומותגי הפרימיום

השאלה האם לתת לכלבים שלכם מותגי פרימיום היא בדיוק כמו לשאול את עצמכם מהו סוג המזון שאתם מוכנים להכניס לגוף שלכם, כשאתם יודעים שזה כולל

התמונה הקלינית – ODD

התמונה הקלינית – ODD   תחת הפרעות היסחיות, וממוקם בDSM5 ODD הוא מה שמכונה מנבא משמעותי להתפתחות CD   אימפולסיביות ושליטה.  בניגוד  ל4  ,DSM  כעת 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תזונת כלבים ומותגי הפרימיום

השאלה האם לתת לכלבים שלכם מותגי פרימיום היא בדיוק כמו לשאול את עצמכם מהו סוג המזון שאתם מוכנים להכניס לגוף שלכם, כשאתם יודעים שזה כולל

התמונה הקלינית – ODD

התמונה הקלינית – ODD   תחת הפרעות היסחיות, וממוקם בDSM5 ODD הוא מה שמכונה מנבא משמעותי להתפתחות CD   אימפולסיביות ושליטה.  בניגוד  ל4  ,DSM  כעת