איך כדאי לחברות להתגונן מפני פריצות בארגון

כל העולם העסקי מתנהל היום דיגיטלית, בין אם נרצה בכך ובין אם לא. עסק שרוצה להיות נוכח, חייב להיות קיים גם באינטרנט, לעשות שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים כדי להתנהל ביתר קלות וחוכמה ובתוך כל הטוב הזה מסתתרות גם סכנות שונות שמגיעות בשלל תצורות. אז מהן הסכנות ברשת לעסקים, כיצד חברות שירותי מחשוב לעסקים יכולות לסייע לנו להתגונן מפניהן ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים חברה כזה? כל התשובות בהמשך, כדאי להמשיך לקרוא.

 

עולם הדיגיטל, היתרונות והחסרונות שלו

אנחנו נמצאים בהתפתחות מתמדת של טכנולוגיות ונראה שהעולם לא יודע שובע מהאפשרויות השונות שמספקת לנו הקדמה. שלל אפליקציות, תוכנות ואפשרויות להתנהלות טכנולוגית נבונה הובילה לכך שכל עסק – מקטן ועד גדול, מתנהלים דיגיטלית במרבית הזמן וחייבים את האפשרויות הדיגיטליות לצורך קיומם. הטכנולוגיה הביאה עמה הרבה דברים חיובים, אך האפשרויות הדיגיטליות הללו קוסמות גם לגורמים עוינים ולמרות כל היתרונות הללו יש לזכור שברשת קיימים לא מעט גורמים שישמחו לשבש את הפעילות העסקית בעסק ויתרה מכך – הם ישמחו לשים ידיהם על פרטים חסויים בעסק כדי לדרוש כספים שלא מגיעים להם.

 

אילו סכנות סייבר אורבות לעסקים ברשת?

הרשת היא מקום בטוח כל עוד יש לעסקים את ההגנות המתאימות לכך, אם לא, העסק עלול להיות חשוף ללא מעט סכנות. בין היתר הסכנות הללו כוללות דרישות לכופר – במצב כזה גורם עוין מצליח להשתיל וירוס שחוסם את המחשב של הארגון תוך דרישת כופר עבור תנאי מסוים. אנחנו מכירים לא מעט מקרים מהארץ ומהעולם בהן היו דרישות כופר דומות, למשל כשדרשו מחברות מסוימות לשלם סכום כסף גדול בתמורה לכך שלא יחשפו מידע של לקוחותיהם. חוץ מדרישות הכופר, יכולים להיות ניסיונות לביצוע פישינג, במקרה כזה גורמים עוינים משיגים סיסמת כניסה למערכת ומבצעים כניסה ולוקחים מידע או כסף. עוד סכנות הן גניבת מידע עסקי, חשיפת מידע עסקי ווירוסים שונים שיכולים לגרום לנזקים שונים לעסק וללקוחות. מכל הסיבות הללו יחד ולכל אחת מהן בנפרד נדרשים שירותי מחשוב לעסקים מחברה המתמחה בכך.

 

כיצד עסקים יכולים להתגונן מפני סכנות אלו?

כל אותם שירותי מחשוב הניתנים לעסקים אמורים להגן על העסק מכל הבחינות – גם מפני פישינג וגם מפני פריצות המשמשות לכופר, אך הם משמשים גם לגיבוי כל המידע של העסק והנתונים בזמן אמת בשירותי ענק מאובטחים ומוצפנים, במקרים שבהם נעשה שימוש לרעה במידע או שנמחק מידע על ידי גורמים עוינים, ניתן לשחזרו בקלות באמצעות הענן.

 

כיצד בוחרים חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים?

כשבוחרים חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים כדאי לבחון לעומק האם החברה יכולה להציע שירות מתקדם המתאים לגודל הארגון. ניתן לבחון מי נמצא בין לקוחותיה והאם יש לה את היכולות הטכנולוגיות וגם את כוח האדם להתמודד עם העסק בסדר הגודל שלו. יש חברות המתמחות בחברות ענק ויש חברות המתמחות בעסקים קטנים ויש שגם וגם. יש לבחון האם השירותים שהם מספקים כוללים את כל הצרכים של הארגון – האם יש שירות גיבוי בענן, האם יש מישהו שיכול לספק שירות במקרה של בעיה טכנית, האם יש הדרכה ראשונית, מה השירות כולל בתוכו ועוד.

כל ההנאות בלגדל חיות מחמד

אין דבר יותר מהנה, מיוחד, מעשיר ומפנק מלגדל חיית מחמד ובוודאי כלב. אם אתם הורים לילדים קטנים, אזי שאין מתנה טובה יותר להביא להם מכלב

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ללא נייר: מדריך שלב אחר שלב למילוי טפסים מקוונים

עם התקדמות הטכנולוגיה, יותר ויותר ארגונים מאמצים את העידן הדיגיטלי על ידי הצעת טפסים מקוונים למטרות שונות. בין אם מדובר במועמדות לעבודה, קבלה לבית הספר או אפילו הגשת מס, מילוי טפסים מקוונים הפך לנורמה. עם זאת, אנשים רבים עדיין נאבקים בתהליך, אינם בטוחים כיצד לנווט בנוף הדיגיטלי מבלי להדפיס את הטפסים. במדריך המקיף הזה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של מילוי טפסים מקוונים ללא צורך בנייר.

ייצור קונסטרוקציות מפלדה 

קונסטרוקציות פלדה משמשות אותנו לתחומים רבים בתעשיית הבניה, מהשלד ועד למעטפת השלמה של המבנה, כשאנחנו מדברים על סדרי גודל משתנים של מבנים קטנים וגדולים כאחד.